Sanitka 2 - 12. díl - 22.11.2013

Přidáno: 22.11.13 | Komentář

Některé zásahy záchranné služby se niterně dotýkají záchranářů samotných, takový okamžik zažije i Fanda Beznoska. Doktor Kaderka zažívá překvapivé chvíle, v nichž se mu jakoby navrátilo mládí. A překvapivé chvíle zažívá i záletný doktor Bláha, který se dozvídá, jaký je definitivní konec jeho pomoci Simoně Mádrové.

TIP: Green Coffee

Pokračovat na novinku ->


Sanitka 2 - 2. díl - 13.9.2013

Středa, 25.09.2013 | Komentář

Sbližování Jandery se synem Markem neprobíhá tak, jak by si otec představoval. Doktor Kaderka nebere do svých pevných rukou jen záchranku, ale i svou vlastní rodinu, včetně svého bohémského bratra malíře Thea. Vztah Marka Jandery s dispečerkou Mádrovou pokračuje a přestává být tajemstvím. Navíc je tu žárlivý manžel. Smrt hoteliéra Foldyny, otce doktorky Foldynové, nepříjemným způsobem zasáhne do života záchranné služby, to však má i své kladné stránky, ne nadarmo se říká, že neštěstí lidi sbližuje.

TIP: ordinace v růžové zahradě

Pokračovat na novinku ->


Sanitka 2 - 1. díl - 6.9.2013

Středa, 25.09.2013 | Komentář

Doktor Jandera, bývalý a legendární ředitel záchranné služby, se vrací ze svého působení v Africe v rámci Lékařů bez hranic. Setkává se se svou rodinou, s Eliškou, kdysi velkou láskou a dnes už jen bývalou manželkou, s dospělým synem Markem – začínajícím lékařem, bratrem Jardou, ředitelem konzervatoře a jeho ženou Alžbětou, ale i se svou druhou ženou, doktorkou Markétou Foldynovou, nemocniční lékařkou, pocházející z velmi bohaté rodiny. Setkání je složité a mnohé předznamenávající: rozpaky obou manželek, synova nezávislost, ale i problémy bratra a jeho ženy. Doktor Jandera se vrací do nejistoty a neví, co sám se sebou a svým životem.

TIP: prostřeno

Pokračovat na novinku ->


Serial Sanitka 2

Pátek, 16.08.2013 | Komentář

V případě, že máte zájem o zcela nové osudy nejslavnějších československých televizních záchranářů, tak se můžete těšit z pokračování oblíbeného seriálu Sanitka. Na režisérské křeslo usedl proslulý český filmový umělec Filip Renč. Velké návraty jsou přesně tím, co lidi požadují. Oprášení starých legendárních dílů navléknutých do nového kabátku jsou vesměs úspěšnými tahy, tedy za předpokladu, že se za počinem vidí snaha a to Sanitka 2 bezpochyby splňuje.

Díky tomu, že k některým hercům byla doba a čas milosrdný, tak se na televizních obrazovkách objeví i původní herci z první série. Jde o Jaromíra Hanzlíka, Zlatu Adamovskou, Tomáše Juřičku, Ivanu Andrlovou, Petra Kostku, Pavla Zedníčka, Svatopluka Skopala nebo Jiřího Srstku. Filip Renč uvádí na scénu i zcela nové tváře v podobě Dagmary Havlové, Jiřiny Bohdalové, Marka Vašuta, Jana Budaře, Jiřího Lábuse, Vladimíra Javorskýho nebo Michala Dlouhého a spousty dalších. V celkovém počtu se v tomto seriálu objevilo na 177 filmových postav.

Tento třináctidílný novodobý seriál byl dotočen již v roce 2012. Podle samotného režiséra byl výbuch rockového klubu tím nejtěžším, co je při natáčení potkalo. Volné pokračování oblíbené sanitky tak přišlo po dlouhých 30 letech. Scénárista Ivan Hubač už nechtěl do pokračování Sanitky zasahovat a dle jeho úsudku měla být v srdcích diváků jednička jako klenot mezi seriály bývalého režimu. Syn však tento názor nesdílel a viděl v remaku obrovský potenciál. Jeho otec mu nakonec předal autorské právo, že může v jeho práci pokračovat. Dejte tomuto seriálu šanci a přesvědčte se, jestli tento počin stojí za zhlédnutí. Samotní tvůrci se nebrání označení moderní televizní román se vším všudy.

TIP: prostřeno

Pokračovat na novinku ->


« Předešlé Další »

O seriálu

Inspirací pro vznik tohoto seriálu se stala předloha úspěšného anglického sitcomu Mrs. Brown s Boys z roku 2011. Tento formát se zařazuje do britské kabaretní tradice a je opravdu jen otázkou času, kdy nám podobný styl humoru a seriálového ztvárnění sedne. Po boku Milana Šteindlera se na scéně objeví ve velmi netradičních rolích i Vanda Hybnerová, Ladislav Županič, David Matásek nebo Martin Sobotka.

Epizody


Aktuality